Dveře a podlahy

Pro velkou poptávku našich zákazníků přicházíme s novinkou v našem sortimentu. Jedná se o obložky a zárubně včetně dveří a to posuvné vlastní výroby nebo klasické pantové, které nám dodávají výhradní čeští i zahraniční výrobci dveří jako jsou: SAPELI, MASONITE a další.

Posuvné dveře, které výrábíme mohou být bez rámu nebo v hliníkovém rámu pro zajímavější design a snadněji se sladí s prostředím Vašeho bytu.

Velice zajímavě vypadají dveře v kombinaci s vestavěnými skříněmi a obývací stěnou, kde se mohou vzájemně doplňovat.

Supellex

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy patří v současnosti k nejvyhledávanějším podlahovým krytinám řadící se mezi plovoucí podlahy. Mohou to být HDF desky, které na sobě mají buď dekorativní papír, nebo přímý tisk tzv. direct print. Laminátové podlahy vám nabízí širokou škálu dekorů, které výborně imitují jak dlažbu a kámen, tak i dřevenou podlahu. Další neodmyslitelnou výhodou laminátu je tvrdost materiálu a jeho cenová dostupnost.  

PVC podlahy

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina jinak řečeno „měkčené“ PVC. Přispívá k tomu i fakt, že na první pohled vypadá jako přírodní materiál díky dokonalým imitacím. PVC podlahy dostanete v různých šířkách (2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nastavovat. Informace o dostupnosti rozměrů naleznete u každé produktové řady.